KOLPREM Spółka z o.o.

3 Dodaj opinię
KOLPREM Spółka z o.o.
3 767 6 1

Opinie o KOLPREM Spółka z o.o.

Lysy3101

Mam pytanie odnośnie serwisowania i naprywy. Czy posiadacie Państwo swój serwis ??? Reprezentuję dystrybutora środków olejowo-smarnych. Chciałbym przedstawić ofertę. Czy mogę prosić namiar na jaki dział lub z kim mógłbym się skontaktować. Z góry dziękuję za odpowiedź

Rewident

Witam, czy zatrudniacie na stanowisko rewident - ustawiacz jestem z województwa Lubelskiego i posiadam takowe uprawnienia i jak się mają zarobki i czy samochodem prywatnym można dojeżdżać do miejsca pracy jak to jest w innych firmach ze wzrotem za paliwo?

KOLPREM Spółka z o.o.
pracodawca
@Rewident 09.02.2019 11:44

W tym momencie nie prowadzimy procesu rekrutacyjnego na wymienione przez Pana stanowiska w województwie lubelskim. Jednak nie wykluczamy zapotrzebowania na pracowników z przedmiotowymi kwalifikacjami w tym rejonie Polski w przyszłości, więc prosimy o złożenie aplikacji poprzez przesyłanie CV oraz skanów / zdjęć dokumentów potwierdzających posiadane uprawnienia za pośrednictwem portalu GoWork. Bezpośredni link do ofert pracy z możliwością złożenia aplikacji: http://chipbilling.com/praca/kolprem-spolka-z-o.o.;pr . W celu udzielenia szczegółowych informacji, prosimy o bezpośredni kontakt z osobami zajmującymi się zatrudnianiem: http://chipbilling.com/kolprem-spolka-z-o.o.,14006/kontakt

pracownik

jednym słowem można opisać kolprem "tragedia"o podwyżce to możecie zapomnieć przecież jest dobrze jak robicie za 4 osoby a i kamery będą jeszcze w kiblu

KOLPREM Spółka z o.o.
pracodawca
@pracownik 06.02.2019 13:18

Uprzejmie przypominam, iż w Spółce od 1.01.2019 roku, wszystkim pracownikom zwiększono płacę zasadniczą. Ponadto uległ zwiększeniu o 5 % dodatek wypłacany za pracę w systemie zmianowym. Wypłacono również 4-krotnie nagrody pieniężne tzw. nagrody za EBITDE. Wypłacono także dodatkowe świąteczne świadczenie pieniężne. Jeśli chodzi o kwestię monitoringu, stosowany jest on w celu zapewnienia bezpieczeństwa pracowników oraz bezpiecznego prowadzenia ruchu kolejowego, poprzez zapewnienie szybkiej i adekwatnej reakcji na zagrożenia, jak również wdrożenia rozwiązań prewencyjnych na podstawie analizy zarejestrowanego materiału. Zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa oraz przyjętymi w Spółce zasadami, monitoring nie obejmuje pomieszczeń sanitarnych.

Lukas

Czy trenujesz maszynistę w sesji PL-CZ? Jestem z CZ. Praca w twoim biznesie jest dla mnie bardzo kusząca. Czy licencje kierowcy są dostępne bezpośrednio w Twojej firmie? Jakie są warunki?

KOLPREM Spółka z o.o.
pracodawca
@Lukas 02.02.2019 19:18

Uprzejmie informujemy, iż obecnie zatrudniamy maszynistów posiadających uprawniania do pracy równocześnie na terytorium Polski oraz Republiki Czeskiej. W najbliższym czasie nie planujemy zwiększenia ilości tych osób, co nie jest wykluczone w przyszłości. Osoby zainteresowane nawiązaniem współpracy w przyszłości, proszone są o złożenie aplikacji poprzez przesyłanie CV oraz skanów / zdjęć dokumentów potwierdzających posiadane uprawnienia za pośrednictwem portalu GoWork. Bezpośredni link do złożenia aplikacji: http://chipbilling.com/praca/kolprem-spolka-z-o.o.;pr

KOLPREM Spółka z o.o.
pracodawca
Miło jest nam poinformować, iż w związku ze zbliżającymi się Świętami Bożego Narodzenia pracownikom KOLPREM zostanie wypłacone dodatkowe świadczenie świąteczne.

W zależności od dochodów przypadających na członka rodziny, wysokość świadczenia wyniesie od 400 zł do 750 zł.
   
pracownik

Kiedy?

KOLPREM Spółka z o.o.
pracodawca
@pracownik 08.11.2018 20:59

Realizacja świadczenia nastąpi w terminie do 14 dni roboczych od daty zarejestrowania kompletnego wniosku, natomiast wnioski należy składać w terminie od 07.11.2018 r. do 16.12.2018 r. Szczegółowych informacji dotyczących składania wniosków udzieli przełożony.

Marek
@KOLPREM Spółka z o.o. 09.11.2018 13:13

Czy jezeli sredni dochod przekracza 5 tyś to swiadczenie nie nalezy sie? Nie wiem czy zostalem dobrze poinformowany.

KOLPREM Spółka z o.o.
pracodawca
@Marek 31.01.2019 12:34

Osobami uprawnionymi do otrzymania świadczenia są pracownicy uprawnieni zgodnie z Regulaminem ZFŚS, pozostający w stanie zatrudnienia na dzień 01 listopad 2018 r., natomiast przy dochodzie na członka rodziny powyżej 5000 zł świadczenie nie przysługuje.

Antoś

Potrzeba maszynistów że świadectwem?

KOLPREM Spółka z o.o.
pracodawca
@Antoś 13.01.2019 16:09

W związku z dynamicznym rozwojem, Spółka poszukuje pracowników m.in. na stanowiska: - maszynista lokomotyw, - ustawiacz. Ze szczegółową ofertą można zapoznać się w zakładce dot. ofert pracy (link poniżej). http://chipbilling.com/praca/kolprem-spolka-z-o.o.;pr

Krzychu
@KOLPREM Spółka z o.o. 14.01.2019 10:18

Witam. Czy zatrudniacie osoby z innych regionów,np.z warminsko-mazurskiego zapewniając zakwaterowanie?

KOLPREM Spółka z o.o.
pracodawca
@Krzychu 28.01.2019 21:25

Uprzejmie informujemy, iż jesteśmy zainteresowani współpracą z osobami z rejonu warmińsko-mazurskiego, jeśli posiadają licencję maszynisty oraz świadectwo maszynisty. Osoby te będą dedykowane do obsługi naszych pociągów na tracie Inowrocław – Gdańsk. Osobom pragnącym wykonywać pracę maszynisty w relacjach na południu kraju nie zapewniamy zakwaterowania.

KOLPREM Spółka z o.o.
pracodawca
Z przyjemnością informujemy, iż dynamiczny rozwój Spółki powiązany z dobrymi  wynikami finansowymi roku 2018, pozwoliły na zwiększenie od 1 stycznia 2019  roku płacy zasadniczej wszystkim pracownikom.

Ponadto, podobnie jak w roku ubiegłym, od 1 stycznia 2019 uległ zwiększeniu o 5 % dodatek wypłacany pracownikom za pracę w systemie zmianowym.
   
Sebastian

Dzień dobry, rozglądam się za zmianą pracy. Jestem bardzo zainteresowany ofertą skierowaną do maszynistów. Problem w tym że nie posiadam takowego kursu. Czy Państwo również zatrudniają takie osoby z możliwością zrobienia kursu.

KOLPREM Spółka z o.o.
pracodawca
@Sebastian 05.12.2018 12:53

W celu udzielenia szczegółowych informacji, prosimy o bezpośredni kontakt z osobami zajmującymi się zatrudnianiem. Dane kontaktowe w poniższym linku: http://chipbilling.com/kolprem-spolka-z-o.o.,14006/kontakt

Speed

Czy przyjmują obcokrajowcow w firmie?

KOLPREM Spółka z o.o.
pracodawca
@Speed 02.02.2018 08:14

Zatrudniamy obcokrajowców, którzy posiadają uprawniania umożliwiające prowadzenie lokomotyw na ternie Republiki Czeskiej i Polski, lub mogą je uzyskać w krótkim okresie czasu.

bigbro
@KOLPREM Spółka z o.o. 07.02.2018 10:59

Spółka nadal wykonuje przewozy na infrastrukturze zarządzanej przez SZDC czy był to przypadek jednorazowy ?

KOLPREM Spółka z o.o.
pracodawca
@bigbro 25.11.2018 20:43

Nie był to jednorazowy przypadek. Przewozimy systematycznie składy z węglem do Ostrawy, jak również z blachą w kręgach do Liskoviec u Frydku. Pozyskaliśmy także nową lokomotywę z dopuszczeniami na rynek czeski, co pozwoli nam na poszerzenie naszej działalności w Republice Czeskiej. W najbliższym czasie rozpoczniemy również przewóz rudy żelaza ze Świnoujscia do Ostravy.

bigbro
@KOLPREM Spółka z o.o. 27.11.2018 15:53

Dziękuję za odpowiedź. Egzemplarz jakiej serii lokomotywy pozyskaliście Państwo do eksploatacji w Czechach? Czy na infrastrukturze SZDC eksploatujecie lokomotywy elektryczne? Jeśli to nie tajemnica Firmy, to ciekaw jestem które serie lokomotyw macie dopuszczone do eksploatacji w Republice Czeskiej?

KOLPREM Spółka z o.o.
pracodawca
@bigbro 03.12.2018 20:13

Jeśli jest Pan zainteresowany uzyskaniem szczegółowych informacji związanych z działalnością KOLPREM, prosimy o kontakt drogą telefoniczną lub w postaci wiadomości e-mail. Dane teleadresowe znajdują się w zakładce "kontakt".

KOLPREM Spółka z o.o.
pracodawca
Z przyjemnością informujemy, iż spółka KOLPREM zakończyła 3 kwartał 2018 roku bardzo dobrymi wynikami.

W związku z powyższym, Pracownikom, analogicznie do poprzednich okresów, zostanie wypłacona nagroda pieniężna tzw. nagroda za EBITDE w maksymalnej wysokości.

Dziękujemy Pracownikom za ich wkład w osiągnięcie po raz kolejny wspaniałych wyników.

Zarząd KOLPREM
   
Były pracownik

Czy można wrócić do kolprem jak sie kiedyś zwolniłem?

KOLPREM Spółka z o.o.
pracodawca
@Były pracownik 13.10.2018 12:04

Kolprem nie zamyka swoich drzwi dla byłych pracowników, którzy stwierdzą, że chcą powrócić i ponownie dołączyć do naszego zespołu.

Vlad

Witam. Orientuje się ktoś jak wygląda praca maszynisty w Kolpremie jeśli chodzi o województwo Mazowieckie??

KOLPREM Spółka z o.o.
pracodawca
@Vlad 05.10.2018 12:22

Kolprem prowadzi procesy rekrutacyjne zarówno na południu, jak i północy kraju. Procesami tymi obejmuje również część województwa mazowieckiego. W celu uzyskania szczegółowych informacji dotyczących pracy maszynisty, prosimy o kontakt z HR Business Partner pod numerem telefonu 668 263 965.

KOLPREM Spółka z o.o.
pracodawca
Nagroda Prezesa UTK dla KOLPREM Sp. z o.o.

Nagrody i wyróżnienia w III Konkursie Kultury bezpieczeństwa w transporcie kolejowym zostały rozdane. Kapituła konkursu przyznała 2 nagrody oraz 10 wyróżnień. Do konkursu zgłoszono przeszło 30 prac, pomysłów i realizacji, które pomagają tworzyć bezpieczną kolej.

W kategorii „Czynnik ludzki – edukacja” nagrodę otrzymało Przedsiębiorstwo Usług Kolejowych KOLPREM. Spółka wprowadziła ciekawe metody i narzędzia edukacji, które mają usprawnić współpracę międzyludzką. Jedną z metod kształtowania świadomości pracowników jest szkolenie Take Care. Uczestniczą w nim wszyscy pracownicy liniowi, którzy na podstawie dyskusji i wizualizacji zmieniają swoje postrzeganie z myślenia „ja muszę”, na „ja chcę”.

Link zawierający pełna relację z wydarzenia:

   
KOLPREM Spółka z o.o.
pracodawca
Miło nam poinformować, że spółka KOLPREM zakończyła 2 kwartał 2018 roku bardzo dobrymi wynikami. W związku z powyższym, Pracownikom, analogicznie do poprzednich okresów, zostanie wypłacona nagrodza pieniężna tzw. nagroda za EBITDE w maksymalnej wysokości.

Dziękujemy Pracownikom za ich wkład w osiągniecie wspaniałych wyników i życzymy, aby 3 kwartał był równie udany.

Zarząd KOLPREM
   
Administrator

KOLPREM Spółka z o.o. ma teraz aktualne oferty pracy w Dąbrowa Górnicza. Czy ktoś z pracowników może powiedzieć, czy warto tutaj pracować i czego spodziewać się na stracie w temacie warunków zatrudnienia?

KOLPREM Spółka z o.o.
pracodawca
@Administrator 08.06.2018 10:28

Przypominamy, że KOLPREM jako pracodawca, również może udzielić szczegółowych informacji dotyczących warunków zatrudnienia. W razie potrzeby udzielenia szczegółowych informacji można porozmawiać z osobami odpowiedzialnymi za zatrudnianie http://chipbilling.com/kolprem-spolka-z-o.o.,14006/kontakt

KOLPREM Spółka z o.o.
pracodawca
Miło nam jest podzielić się informacją, że już tradycją stała się w naszej firmie wypłata nagrody powiązanej z wynikami finansowymi KOLPREM. Za 1 kwartał 2018, podobnie jak za 4 kwartał 2017 w związku z bardzo dobrymi wynikami finansowymi, Pracownicy KOLPREM otrzymali tzw. nagrody za EBITDĘ.  Jesteśmy pewni, że wyniki KOLPREM utrzymają się na wysokim poziomie i co pozwoli na wypłacenie nagrody, także w kolejnych kwartałach. Dziękujemy Pracownikom za ich wkład w osiągniecie doskonałych wyników.

Zarząd KOLPREM
   
czysty

Bardzo proszę o bliższe opisanie umowy z przewoźnikami realizującymi przewozy dla Arcelormittal. Słyszałem jak jeden z członków zarządu Kolprem, mówił o tej umowie, zabraniajacej zatrudnianie pracowników zwalniających się z Kolpremu. Nie wiem, czy się przesłyszałem, czy zagrożono pozostałym przewoźnikom utrudnianiem a wręcz uniemożliwianiem udziału w przetargach na przewozy. Znam przynajmniej jednego pracownika któremu przygotowywano umowę o pracę w innej firmie, ale nagle zrezygnowano zasłaniając się tą umową. Czy ja czegoś nie zrozumiałem, czy to już jest sprawa dla UOKiK. Proszę o rozwianie moich i nie tylko moich wątpliwości, za co z góry dziękuję.

KOLPREM Spółka z o.o.
pracodawca
@czysty 10.06.2018 20:58

KOLPREM nie ma informacji o umowach zawartych z innymi przewoźnikami. KOLPREM nie zabrania innym pracodawcom zatrudniania byłych pracowników KOLPREM. Dziękujemy za zainteresowanie się ważnym tematem jakim są rekrutacje. Z zadowoleniem przyjmujemy fakt, że rozwój KOLPREM jest dostrzegany przez kandydatów i obserwujemy bardzo duże zainteresowanie podjęciem pracy w Naszej Spółce. Obecnie największy obszar naszego skupienia to rekrutacje zarówno kandydatów na maszynistów jak i osób posiadających uprawnienia maszynisty. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z ofertą KOLPREM. W zakładce „kontakt” znajdują się potrzebne informacje.

Krystian

Dzień dobry, rozglądam się za zmianą pracy. Jestem bardzo zainteresowany ofertą skierowaną do maszynistów. Problem w tym że nie posiadam takowego kursu. Czy Państwo również zatrudniają takie osoby z możliwością zrobienia kursu. Dziękuję za odpowiedź.

KOLPREM Spółka z o.o.
pracodawca
@Krystian 07.05.2018 10:05

W celu udzielenia szczegółowych informacji, prosimy o bezpośredni kontakt z osobami zajmującymi się zatrudnianiem. Dane kontaktowe w poniższym linku: http://chipbilling.com/kolprem-spolka-z-o.o.,14006/kontakt

A team

Witam Czy KOLPREM prowadzi taką politykę że ma podpisaną umowę z innymi spółkami kolejowymi by sobie nie podbierać pracowników np z PKP? Jeśli tak to jak można u Państwa się zatrudnić przychodzac z pkp trzeba sie narpiew zwolnic a potem zgłosić do Państwa bo już tego nie rozumiem

KOLPREM Spółka z o.o.
pracodawca
@A team 30.04.2018 17:02

W związku z rozwojem, KOLPREM prowadzi rekrutacje zarówno kandydatów na maszynistów jak i osób posiadających uprawnienia maszynisty. Zachęcam do zapoznania się z ofertą KOLPREM. W zakładce „kontakt” znajdzie Pan potrzebne informacje.

Michał

Witam. Gdzie pracownicy chcący się zatrudnić w firmie Kolprem jeżdżą do badania wstępne i badania psychotechniczne? ( miejscowość )

KOLPREM Spółka z o.o.
pracodawca
@Michał 21.04.2018 13:11

Pracownicy są kierowani na badania do ośrodka najbliższego miejscu zamieszkania (Katowice, Kraków, Wrocław).

Popa

Dzień dobry. Czy szkolenie które jest planowane na świadectwo od września to będzie szkolenie wewnetrzne na hucie, czy zewnętrzne szkolenie( jazda z maszynsistą po szlakach)?

KOLPREM Spółka z o.o.
pracodawca
@Popa 18.04.2018 10:06

Szkolenie składa się z części teoretycznej i jest przeprowadzane na terenie zakładu oraz części praktycznej, czyli jazdy z maszynistą.

Tomek

Czy oferta na Państwa stronie "MASZYNISTA LOKOMOTYW - praktykant" tyczy się Świadectwa Maszynisty?

KOLPREM Spółka z o.o.
pracodawca
@Tomek 16.04.2018 13:42

Zgodnie z treścią oferty pracy dot. stanowiska maszynista lokomotyw - praktykant, minimalnym wymaganiem jest pozytywne ukończenie kursu na licencję maszynisty. Przyjmujemy aplikacje i chcemy przeprowadzić rekrutację pracowników posiadających licencję, w celu przeprowadzenia szkolenia zakończonego egzaminem na świadectwo maszynisty. W celu uzyskania szczegółów prosimy o kontakt pod numerami telefonów: 795-524-430 lub 539-936-248. Oczywiście dodatkowe kwalifikacje są atutem.

Tomek
@KOLPREM Spółka z o.o. 17.04.2018 06:35

Bardzo dziękuję

KOLPREM Spółka z o.o.
pracodawca
@Tomek 17.04.2018 09:05

Cieszymy się, że nasza odpowiedź Pana usatysfakcjonowała. Zachęcamy do oceny portalu:)

Tomek

Dzień dobry. Czy oferta na Państwa stronie "MASZYNISTA LOKOMOTYW - praktykant" odnosi się konkretnie do szkolenia na Świadectwo Maszynisty? Posiadam świeżo zdobytą licencję i chciałbym szkolić się dalej w tym kierunku i tym samym aplikować na ww. ofertę

tomi
@Tomek 16.04.2018 09:44

witaj Tomasz .gdzie cie można znaleźć na fb?

KOLPREM Spółka z o.o.
pracodawca
@Tomek 16.04.2018 09:44

Zgodnie z wcześniejszymi odpowiedziami na podobne pytania, w chwili obecnej przyjmujemy aplikacje i docelowo po zakończeniu okresu letniego, chcemy przeprowadzić rekrutację pracowników posiadających licencję, w celu przeprowadzenia szkolenia zakończonego egzaminem na świadectwo maszynisty. W celu uzyskania dodatkowych informacji, prosimy o kontakt telefoniczny pod numerami telefonu: 795-524-430 lub 539-936-248.

Tomek
@tomi 16.04.2018 16:23

http://www.facebook.com/tomek.r.forest

Adek

Jestem zainteresowany Państwa ofertą tylko rzecz w tym że posiadam licencje maszynisty i ukończony kurs manewrowego.Czy jest szansa by zrobić u Państwa w spółce świadectwo( z oferty jaką państwo wstawili wnika że szkolicie państwo osoby )

KOLPREM Spółka z o.o.
pracodawca
@Adek 05.04.2018 19:57

Jeśli posiada Pan licencję maszynisty i chce Pan zostać pracownikiem KOLPREM, to jak najbardziej jest taka możliwość. Zgodnie z publikowanymi wcześniej informacjami, w chwili obecnej przyjmujemy aplikacje i docelowo w okolicach jesieni chcielibyśmy przeprowadzić rekrutację pracowników posiadających licencję, w celu zorganizowania szkolenia zakończonego egzaminem na świadectwo maszynisty.

KOLPREM Spółka z o.o.
pracodawca
   
lord

Ale to jest pewna informacja 100% że będziecie Państwo szkolić na świadectwo pod koniec lata? Bo nie wiem czy warto czekać te 6 miesięcy na rozpoczęcie szkolenia szkolenia czy mam szukać dalej i gdzie indziej .Jeśli to jest pewne to poczekać jeszcze mogę do września

KOLPREM Spółka z o.o.
pracodawca
@lord 17.03.2018 09:52

Na chwilę obecną przyjmujemy aplikacje i docelowo w okolicach jesieni chcielibyśmy przeprowadzić rekrutację pracowników posiadających licencję, w celu przeprowadzenia szkolenia zakończonego egzaminem na świadectwo maszynisty. Nie możemy zapewnić w 100% że plan ten zostanie zrealizowany. W celu potwierdzenia prosimy o kontakt telefoniczny na początku 09.2018. Numer telefonu: 795-524-430 lub 539-936-248.

Lolek

Witam . Kiedy będą państwo przeprowadzać rekrutację na swiadectwo maszynisty w Dąbrowie górniczej ? . Jestem ze Śląska i posiadam świeżo zrobiona licencję maszynisty .

Lord
@Lolek 07.03.2018 08:23

Kontaktowalem się z kolpremem i prawdopodobnie szkolenie na swiadectwo zacznie się jesienia należy się kontaktować pod koniec lata i dopytywać.Sam Czekam na ten kurs. Gdzie robiles licencje? W katowicach w ottimie? Mawz jakiś kontakt do siebie fb czy coś w.tym rodzaju?

KOLPREM Spółka z o.o.
pracodawca
@Lord 08.03.2018 13:46

Zgodnie z informacją podaną już wcześniej, osoby zainteresowane prosimy o składanie aplikacji oraz dodatkowo kontakt pod koniec lata 2018, ponieważ następne szkolenie na świadectwo maszynisty przewidujemy jesienią 2018. W razie potrzeby udzielenia szczegółowych informacji można porozmawiać z osobami odpowiedzialnymi za zatrudnianie http://chipbilling.com/kolprem-spolka-z-o.o.,14006/kontakt

Lolek
@Lord 08.03.2018 13:46

Licencję robiłem w CS we Wrocławiu. Właśnie też wiem że podkoniec lata dopiero będzie świadectwo i chyba zrezygnuje i spróbuję pójść do innego przewoźnika który szybciej będzie robił szkolenie . Ewentualnie zastanawiam się jeszcze nad szkoleniem maszynisty w obrębie bocznicy kolejowej.

Kandydat na maszynistę bocznic

Na jakie zarobki netto jako świeży maszynista bocznicowy w kolprem można liczyć ?

KOLPREM Spółka z o.o.
pracodawca
@Kandydat na maszynistę bocznic 09.03.2018 14:57

Niestety z uwagi na poufność wynagrodzeń w KOLPREM nie możemy udzilić takiej informacji, jednakże wynagrodzenia w KOLPREM są konkurencyjne w porównaniu do innych firm.

Kandydat na maszyniste.

Witam, czy firma jeszcze szuka ludzi z licencją do dalszego szkolenia.

KOLPREM Spółka z o.o.
pracodawca
@Kandydat na maszyniste. 07.03.2018 14:39

Zgodnie z informacją podaną już wcześniej, osoby zainteresowane prosimy o składanie aplikacji oraz dodatkowo kontakt pod koniec lata 2018, ponieważ następne szkolenie na świadectwo maszynisty przewidujemy jesienią 2018. W razie potrzeby udzielenia szczegółowych informacji można porozmawiać z osobami odpowiedzialnymi za zatrudnianie http://chipbilling.com/kolprem-spolka-z-o.o.,14006/kontakt

marcin

Witam. Zastanawiam się nad zmianą pracodawcy jestem maszynistą posiadam licencję do tej pory pracowałem tylko na terenach bocznic jak wygląd system zmianowy na bocznicy w Dąbrowie ?

Bad man
@marcin 02.03.2018 09:42

Marcin a u jakiego przewoźnika robiłeś świadectwo?

KOLPREM Spółka z o.o.
pracodawca
@marcin 02.03.2018 09:42

Na bocznicy w Dąbrowie Górniczej obowiązuje równoważny system czasu pracy, który jest rozliczany kwartalnie. Harmonogramy pracy są sporządzane na okres 3 miesięczny z wyprzedzeniem 10 dniowym, w oparciu o roczne harmonogramy pracy brygad. Każdy pracownik jest zatrudniany zgodnie z przygotowanym harmonogramem czasu pracy w następujący sposób: Podczas kolejnych 4 dni pracy 1. praca w porze dziennej (6.00-18.00), 2. praca w porze nocnej (18.00-6.00), 3. dzień wolny od pracy, 4. dzień wolny od pracy. Powyższy cykl zawarty w punktach 1-4 powtarza się w sposób ciągły.

marcin
@Bad man 03.03.2018 13:51

Uprawnienia robiłem w Krakowie w 2015r byłem wysłany przez zakład pracy w którym pracowałem. Zdawałem egzaminy państwowe na maszynistę spalinowych pojazdów trakcyjnych a w zeszłym roku wystąpiłem do utk o nadanie licencji. Posiadam też uprawnienia ustawiacza.

Zostaw opinię o KOLPREM Spółka z o.o. - Dąbrowa Górnicza

 

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.
Każda rekomendacja jest motywacją i wyróżnieniem dla firmy. Pamiętaj, że Twoja opinia ma znaczenie.

Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii.

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie (na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b) RODO - wykonanie umowy) oraz gdy dotyczy, w celu weryfikacji udzielonej opinii o firmie (na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f) RODO – prawnie uzasadniony cel tj. kontakt w sprawie wyjaśnienia naruszenia) oraz wysyłki powiadomień na temat wskazanej firmy (na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) RODO - zgoda). Zgoda może być w dowolnym momencie wycofana. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Więcej informacji na temat przetwarzania danych znajduje się w Regulaminie.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie KOLPREM Spółka z o.o.