Rozmowy kwalifikacyjne w Melle sp. z o.o. kosmetyki K2

Handlowiec 2019-02-08 14:12 przez handlowiec

Przebieg rekrutacji

Rekrutacja bez zbędnych pytań. Również dostałem zadania do wykonania, którym podołałem. Spotkałem się z szacunkiem do mojej osoby, więc nie rozumiem wypowiedzi poprzedników. Zostałem też zapoznany z warunkami współpracy, które mnie wcale nie zdziwiły bo w poprzedniej pracy również miałem podobne. Taka praca handlowca.

Pytania

Pytania z branży.

  • Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Dostałem pracę

Przedstawiciel Handlowy 2015-09-04 11:36 przez Białystok

Przebieg rekrutacji

Bylem na rozmowie. Rozmowa polegała bardziej na kreowaniu " jak to u nich w firmie jest swietnie, jak to wszyscy sa zadowoleni z pracy" ale przejdźmy do umowy. Natretne namawianie to podpisania umowy. Wlasna dzialalnosc, jedyne co firma zapewnia to dwie karty sim heheheh. Umowa nic nam nie zapewnia tak na dobra sprawę to mogą nic nie wypłacić (przeróżne kary) Podstawa ledwo pokrywa koszty paliwa urzytkowania swojego auta, i prowadzenia dzialalnosci. NIE POLECAM ZMARNOWANY CZAS, nie mam pojęcia jakim cudem znajdują kogoś kto podpisze taki cyrograf!!!!!!!! Wszystkie negatywne opinie sa prawdziwe.

Pytania

Jak masz na imię?

  • Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem

Pracownik Biurowy 2014-09-19 14:29 przez JA

Przebieg rekrutacji

zostałem zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną na godzinę 10:00 przybyłem na czas,zostałem wprowadzony do pomieszczenia po czym pani przyniosła zadania matematyczne do rozwiązania i kazała to na wstępie rozwiązać.Po 10 min wróciła i zapytała czy te zadania takie trudne do rozwiązanaia że ich nie rozwiązałem. Podziekowałem za rozmowę i wyszedłem. Zero szacunku do kandydata jakiej kolwiek rozmowy na wstępie poznanie kandydata opowiedzenie w skrócie o firmie kompletnie nic totalne dno !!! po krótkiej rozmowie powinna pani poprosić o rozwiązanie zadań a nie rzucić zadanai i wyszła z braku szacunku i ja wyszedłem tym samym pracy nie otrzymałem bo tak naprawde rozmowy zadnej nie było. oceniam trudność spotkania na bardzo łatwe ponieważ wcale sie nie odbyło i trudno okreslic jak było by dalej ogólnie osoba rekrutująca zdaje się że jest bez doswiadczenia w tej dziedzinie.

Pytania

jedyne pytanie to czy te zadania takie trudne?

  • Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Nie dostałem pracy

Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

- (To pole jest wymagane)
- (To pole jest wymagane)
- (To pole jest wymagane)
- (To pole jest wymagane)
- (To pole jest wymagane)
- (To pole jest wymagane)